Jak zwiększyć libido?

Ostatnio kompletnie nie masz ochoty na seks i nie masz pojęcia, z czego to wynika? Dotychczas byłeś bardzo aktywny seksualnie, dlatego nie jesteś w stanie zaakceptować stanu, w jakim się teraz znalazłeś i próbujesz odkryć jego prawdziwą przyczynę? Zamiast bezsensownie się zamartwiać i przejmować, dowiedz się po prostu, jak zwiększyć libido. Istnieje wiele prostych sposobów, dzięki którym możesz na nowo rozbudzić swoją ochotę na seks. Wystarczy, że spróbujesz je po prostu przetestować.

Po pierwsze – uważaj z alkoholem. Mimo iż lampka czerwonego wina potrafi stworzyć niesamowitą atmosferę i zazwyczaj rozbudza zmysły, jeżeli na niej nie poprzestaniesz, zdecydowanie obniżysz swoje libido. Zbyt duża ilość alkoholu psuje nastrój i zniechęca do czegokolwiek. Upośledza działanie wszystkich narządów, także i tych, które znajdują się w dolnej partii ciała. Alkohol spożywany regularnie i to w dość dużych ilościach może także przyczynić się do zmniejszenia ilości testosteronu. Lampka wina wypita od święta na pewno ci nie zaszkodzi, ale jeśli sięgasz po napoje wyskokowe częściej niż raz w tygodniu, teraz już wiesz, co może być przyczyną twojej niskiej ochoty na jakiekolwiek seksualne zbliżenia.

Postaraj się także zadbać o swój związek. Być może twoja niechęć wynika z pewnych nierozwiązanych problemów lub niewyjaśnionych sytuacji. Poziom libido uzależniony jest bowiem od twojego samopoczucia i ogólnego stanu psychicznego. Jeżeli bez przerwy kłócisz się ze swoją partnerką i od jakiegoś czasu nie potrafisz się z nią kompletnie dogadać, twoja niska ochota na seks nie powinna cię wcale dziwić. Zajmij się zatem głównym problemem, a ten mniejszy samoistnie zniknie. Spróbuj porozmawiać ze swoją dziewczyną czy żoną i wyjaśnić wszystkie te sprawy, które nurtują cię już od dłuższego czasu. Staraj się zbliżyć do swojej partnerki i spędzaj z nią jak najwięcej czasu. Początkowo, póki nie masz na to ochoty, nie musicie wcale uprawiać seksu. Nawet zwykły pocałunek czy przytulenie się do drugiej osoby podczas oglądania filmu potrafi wytworzyć tą niezwykłą więź.

Zacznij więcej się ruszać! Skoro testosteron jest w stanie podwyższyć twoje libido, musisz zadbać o to, aby twój organizm produkował go w jak największej ilości. Jak zwiększyć libido? Zacznij po prostu ćwiczyć. Najlepsze będą w tym przypadku treningi siłowe. Zapisz się zatem na siłownię bądź do klubu fitness dysponującego pokaźnym obciążeniem i zróżnicowanymi maszynami, a następnie ułóż swój cały program treningowy. Ćwicz przynajmniej trzy razy w tygodniu i staraj się pracować nad ogólnym rozwojem sylwetki. Pracuj zarówno nad górnymi partiami ciała, jak i nad nogami czy nawet pośladkami. Wykonując ćwiczenia wymagające użycia siły, sam stymulujesz swój organizm do produkowania większej ilości testosteronu. Czujesz się też atrakcyjniejszy, a to wzmaga twoją ochotę na seks. Stajesz się niezwykle urodziwy w oczach twojej partnerki i dzięki temu zbliżenia seksualne dają wam o wiele więcej przyjemności. Zawsze warto się ruszać!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here