Te ręcznie robione torebki to gwarancja stylu i funkcjonalności

0
1163

Torebka to jedno z ważniejszych damskich akcesoriów. Trudno znaleźć kobietę, która nie miałaby przy sobie takiego dodatku. Nic dziwnego. W końcu musimy nosić przy sobie wiele potrzebnych rzeczy takich jak: telefon, klucze, notatnik, szminka. W sprzedaży znajdziemy cały szereg kobiecych torebek. Jeśli jednak zależy nam na zakupie produktu, który będzie reprezentacyjny, odporny na zniszczenia i do tego mega praktyczny, to warto przejrzeć ofertę polskiego producenta damskich torebek.

Kolekcje dla polskich kobiet

Zastanawiasz się o jakiego producenta chodzi? Od dekady na polskim rynku funkcjonuje firma me&BAGS. Jest to pracownia, w której powstają torebki handmade. Każdy z oferowanych produktów został zaprojektowany i uszyty przez pracowników firmy. Wyroby te łączą w sobie krakowską tradycję rzemieślniczą oraz nowoczesne spojrzenie na kobiecą modę. W rezultacie otrzymujemy modny produkt, który stworzono z dbałością o każdy szczegół.

Cały proces produkcyjny odbywa się w naszym kraju. To tutaj powstaje projekt torebki, dobiera się materiały i czuwa nad jakością pracy szwalni. Załoga me&BAGS troszczy się o właściwe zapakowanie każdej paczki. Do zakupu zachęca darmowa przesyłka. Wystarczy zapisać się na firmowy newsletter.

Katalog produktów obejmuje różnego typu damskie torebki oraz inne kobiece akcesoria odzieżowe. Dużym zainteresowaniem cieszą się plecaki, nerki, szaliki, skarpetki, kosmetyczki oraz torby podróżno-sportowe. Co ciekawe, w ofercie znajdują się również propozycje toreb dla panów.

Nowoczesna elegancja damskich torebek

Podczas zakupu torebki decydujące znaczenie ma zazwyczaj jej wygląd. Torba powinna pasować do stylu noszącej ją kobiety. Ręcznie robione torebki firmy me&BAGS to kwintesencja minimalistycznego designu. Torebki projektowane są z myślą o kobiecych potrzebach. Kolekcja obejmuje:

  • torebki worki „Duobag”,
  • torebki worki „Bucket Bag”,
  • duże torebki worki „Baggy”,
  • torebki worki „Me15”,
  • torebki Shopper,
  • torebki listonoszki,
  • torebki małe “Duo Mini”,
  • torebki dla mam “Me&Baby”.

Jak widać, do wyboru są większe lub mniejsze modele. Swoją wymarzoną torebkę znajdą tu kobiety w różnym wieku, stylu i zainteresowaniach. W ofercie są torebki dla zapracowanych mam, szalonych nastolatek, kobiet dojrzałych. Z powodzeniem nadają się do zabrania do pracy lub szkoły. Torebki handmade są dostępne w wielu atrakcyjnych wariantach materiałowych oraz kolorystycznych.

Funkcjonalność w każdym milimetrze

Idealna damska torebka powinna charakteryzować się co najmniej kilkoma zasadniczymi cechami. Przede wszystkim powinna pomieścić wszystkie niezbędne przedmioty jej właścicielki. Drugą ważną sprawą jest odporność na zniszczenia i plamy. Trzecią kwestią jest wygoda noszenia i użytkowania. Torebki powinny posiadać ponadto pojemną komorę główną oraz użyteczne kieszenie wewnętrzne.

Torebki me&BAGS spełniają wszystkie wymienione wyżej wymagania. A nawet więcej. Jeśli masz obawę, że ktoś wykradnie Ci coś niepostrzeżenie z torebki, to kup sobie torebkę, która od góry ściągana jest sznurkiem. Takie rozwiązanie to zarówno zabezpieczenie przed kradzieżą, jak również patent na wygodne otwieranie i zamykanie torebki. Do tego wszyta wstawka materiału ściągana sznurkiem dodaje torebce charakteru i wygląda niezwykle trendy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here