Palcówka - Roznieć ogień między udami ukochanej

Gra wstępna jest najważniejszym elementem udanego pożycia seksualnego. Jeżeli potrafisz doprowadzić swoją kochankę do ekstazy jeszcze zanim przeszedłeś do konkretów, możesz stać się obiektem westchnień mimo niewyróżniającego się przyrodzenia czy bez fantastycznej techniki ruchów posuwisto-zwrotnych.
Grę wstępną można podzielić na kilka istotnych elementów, jednak teraz chcielibyśmy się skupić na najważniejszej części operacji. Jest nią palcówka. Wiedząc jak zrobic palcowke będziesz mógł zepchnąć na dalszy plan nieumiejętne całowanie czy zbyt nachalne macanki.
Czym z definicji jest palcówka? Stymulacją części intymnych kobiety przy użyciu palca, bądź palców w celu wywołania podniecenia i uwolnienia płynów.
Pierwszą zasadą którą musisz pamiętać jest stopniowanie. Nie możesz rozpocząć od mocnego wciśnięcia palucha między nogi ukochanej. Musisz to robić stopniowo. Przyjdzie jeszcze czas na użycie mocniejszych środków.
Rozpocznij powoli, od dotknięcia warg sromowych, wyczuj je, jeżeli to Twój pierwszy raz z tą kobietą to wybadaj sytuację. Kwiat każdej kobiety jest niepowtarzalny, różnią się wielkością i kształtem. Wyczuj tzn. punkt G, czyli taki malutki guziczek w górnej części pochwy. W tym momencie kobieta może być jeszcze sucha, więc musisz to robić bardzo delikatne.
Gdy już odnajdziesz ten mały punkcik możesz przejść do działań. Rozpocznij od delikatnych ruchów okrężnych. Nie zapominaj wtedy o reszcie swojej partnerki, kombinacja palcówki i całowania sutków przyspieszy proces i zmniejszy prawdopodobieństwo niepowodzenia operacji.
Gdy wyczujesz że zaczynają wydobywać się płyny, to znak że czas przejść do fazy drugiej. Wydzielina z pochwy jest świetnym nawilżaczem, postaraj się go rozprowadzić po całej pochwie.
Parę minut już spędziłeś na badaniu anatomii swojej ofiary, więc powinieneś już wiedzieć gdzie znajduje się wejście do upragnionego ciepłego gniazdka, które jest Twoim głównym celem. Wsuń palec, ale tylko na wysokość paznokcia, nie chcesz przecież sprawić partnerce bólu. Bardzo szybko wyczujesz jak głęboko można się posunąć. Nigdy nie zaczynaj od próby wpakowania więcej niż jednego palca. Zostaw to sobie na wypadek konieczności użycia tajnej broni gdy okaże się że napięcie zeszło i dziewczynie zaczyna się trochę nudzić.
Kolejnym ważnym elementem jest miarowa i stabilna praca dłoni. Twoje ruchy muszą być pewne i jednostajne. Nie możesz przyspieszać i zwalniać gdy zmęczy Ci się ręka. Rozłóż siły tak by nie zwalniać ruchów, może to partnerkę rozproszyć. Możesz też robić to powoli, a przyspieszyć tylko w momencie kulminacyjnym. Dobrym elementem dodatkowym jest przejście z całowania sutków do całowania podbrzusza – kobiety to uwielbiają.
Jeżeli jest tak mokro że czujesz jak po dłoni wylewają się strumienie płynów to znak że kobieta jest gotowa do przejścia do fazy głównej czyli stosunku.
Oczywiście nie każda kobieta lubi być tak dopieszczana, zdarzą się takie co wolą gdy ograniczysz się tylko do pieszczenia „guziczka”, albo chcą by masować Jej same wargi. Musisz to z partnerką ustalić. Jeżeli jednak będzie to przygoda jednorazowa, a Ty zrobisz to według tej instrukcji to kochanka na pewno nie pomyśli że nie wiesz jak zrobic palcowke.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here