etui

Dzięki rosnącej popularności smartfonów powstał cały rynek dedykowanych im gadżetów, które mogą być doskonałym pomysłem na niewielki, aczkolwiek niezwykle celny prezent. Doskonałym przykładem takiego przedmiotu jest case na telefon, czyli rodzaj nakładki, która zabezpieczania obudowę telefonu przed zabrudzeniami, rysami i innymi uszkodzeniami. Jeśli wybierzemy odpowiedni jej rodzaj, dodatkowo możemy ozdobić telefon, nadając mu niezwykle indywidualny charakter.

Jaki rodzaj etui wybrać?

Na rynku akcesoriów GSM znajdziemy dziesiątki różnorodnych wersji kejsów do telefonów wszystkich popularnych marek i serii. To gadżety na ogół niedrogie, wykonane z tworzyw sztucznych zapewniających dobrą amortyzację od uderzeń i wstrząsów, poprawiające jakość chwytu, niekiedy wyposażone również w dodatkowe funkcje, takie jak przesłona na obiektywy aparatów czy ring, który może pełnić funkcję stojaka. Ciekawym pomysłem na prezent może być również case na telefon z samodzielnie zaprojektowanym nadrukiem. To ciekawa opcja, dzięki której można przygotować niezwykle osobiste etui. Wystarczy ozdobić jego powierzchnię pojedynczym zdjęciem lub kilkoma fotografiami, które mają dla nas charakter sentymentalny. Mogą to być zdjęcia z dzieciństwa czy wakacji, fotografie członków rodziny, dziewczyny czy chłopaka.

Przydatny gadżet za niewielkie pieniądze

Największym atutem kejsa na telefon jako prezentu jest jego funkcjonalność. Taki przedmiot z pewnością przyda się każdej obdarowanej nim osobie, oczywiście pod warunkiem wyboru jego odpowiedniego modelu – dopasowanego do marki i wersji smartfona oraz estetycznych upodobań osoby, której chcemy go wręczyć. Ze względu na niską ceną za elastyczny case na telefon, również jego wersję ozdobioną samodzielnie zaprojektowanym nadrukiem, taki gadżet może być dobrym pomysłem na prezent od dziecka dla rodzica czy dziadków. Wystarczy zamówić pokrowiec z nadrukowanymi na jego powierzchni zdjęciami bliskich i gotowe. Tego typu gadżety sprawdzą się również w charakterze drobnego, ale niezwykle osobistego upominku wręczanego chłopakowi przez dziewczynę i odwrotnie.

Jeśli dysponujesz ograniczonym budżetem na świąteczne lub urodzinowe prezenty, inwestycja w zdobione indywidualnymi nadrukami kejsy na telefony wydaje się niezwykle atrakcyjną opcją. Przygotowanie takiego upominku to koszt zaledwie kilkunastu-kilkudziesięciu złotych. Wystarczy chwila czasu na samodzielne zaprojektowanie pokrowca, który spodoba się danej osobie i gotowe. Ze względu na możliwość nadrukowania na etui dowolnego rodzaju zdjęcia, pole manewru jest niezwykle szerokie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here