Jak powiedzieć dziewczynie że mi się podoba?

Od dłuższego czasu nie jesteś już w stanie zupełnie normalnie funkcjonować, gdyż wszystkie twoje myśli kręcą się wokół podobającej ci się dziewczyny. Chciałbyś nareszcie się z nią umówić i pójść z nią chociażby do zwykłego kina, aby jeszcze lepiej ją poznać i sprawdzić, czy w ogóle moglibyście się ze sobą dogadać. Zastanawiasz się od dłuższego czasu – jak powiedzieć dziewczynie że mi się podoba – ale wciąż nie potrafisz pokonać swojej nieśmiałości i trudno ci jest nawet powiedzieć „część” do swojej wybranki? Nie martw się, wszystkiego możesz się nauczyć. Dowiedz się, co tak naprawdę działa na dziewczyny, a odkryjesz niesamowite sztuczki, które na pewno jeszcze wielokrotnie przydadzą ci się w życiu.

Niestety jedną rzecz warto powiedzieć od razu – dziewczyny nie lubią nieśmiałych chłopaków, którzy kurczowo trzymają się rękawa swojej mamusi. Potrzebują prawdziwych mężczyzn, którzy byliby w stanie zawsze się nimi zaopiekować i zadbać o ich bezpieczeństwo. Podświadomie szukają dla siebie ojców swoich przyszłych dzieci, dlatego doceniają cechy takie jak: odwaga, śmiałość i niezależność. Jeżeli do tej pory pozostawałeś w ukryciu i rzadko kiedy odzywałeś się nieproszony nawet w gronie swoich najbliższych znajomych, koniecznie musisz nad tym popracować. Nawet nieśmiałość można zwalczyć – trzeba się tylko przełamać. Wyjdź zatem ze swojej strefy komfortu i zacznij pokonywać swoje lęki. Zgłoś się jako chętny do wykonania prezentacji na zajęciach lekcyjnych, zapisz się na dodatkowe lekcje sportowe i dołącz do klubów dyskusyjnych, związanych z twoimi pasjami. Bądź aktywny i śmiały – a przynajmniej spróbuj to robić. Z czasem zauważysz, że kontakty towarzyskie zaczynają cię coraz mniej stresować, a wtedy nawet podejście do wymarzonej dziewczyny przestanie być aż tak przerażające.

Zdobyłeś się już na odwagę, więc teraz czas dowiedzieć się, jak powiedzieć dziewczynie że mi się podoba. Wbrew pozorom panie nie lubią podchodów i wolą wiedzieć, na czym właściwie stoją. Oczywiście nie powinieneś wyznawać miłości wybrance, z którą jak na razie nie zamieniłeś ani jednego słowa, jednakże jeśli zadurzyłeś się w swojej najlepszej przyjaciółce, śmiało możesz z nią o tym porozmawiać. Dostosuj swój sposób działania do waszej relacji. Jeżeli znasz tę dziewczynę, po prostu zaproś ją do kina lub na kawę. Spędź z nią trochę czasu i gdy poczujesz, że oboje się do siebie zbliżyliście, wyznaj jej szczerze wszystkie swoje uczucia. Nie musisz od razu deklarować miłości do końca życia, ale przyznanie się do zauroczenia będzie oznaką twojej śmiałości. Dziewczynom zwykle imponuje takie zachowanie, bo nieczęsto się z nim spotykają. Czasem lepiej nie ukrywać swoich uczuć, zwłaszcza że przyznanie się do nich może być dla ciebie początkiem niesamowitego związku.

Ludzie mają spore trudności z otwartym mówieniem o swoich uczuciach. Nie chcemy się do nich przyznawać, bo boimy się odrzucenia lub ewentualnego wyśmiania. Czasem jednak lepiej przełamać te wszystkie lęki i opowiedzieć drugiej osobie o swoich uczuciach, by przekonać się, czy są one odwzajemnione.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here