Poznaj najpopularniejsze metody przedłużania rzęs i wybierz najlepszą dla siebie!

Planujesz podkreślić i uwydatnić swoje oczy? Sprawdź, jakie są najpopularniejsze metody przedłużania rzęs i wybierz metodę, która najlepiej do Ciebie pasuje! Przedłużanie rzęs to zabieg, który pozwoli pokręcić i przedłużyć włoski rzęs nadając spojrzeniu seksapilu, głębi i wyjątkowej kobiecości! Wiele kobiet decyduje się na taki zabieg, szczególnie przed ważnym dla nich wydarzeniem. Wówczas odwiedzając kosmetyczkę, poza standardowym zabiegiem manicure czy pedicure, stawiają także na podkreślenie oprawy oka i skorzystanie z zabiegów przedłużania rzęs. Sprawdź, jakie metody są w ofertach salonów i wybierz najlepszą dla siebie!

Dlaczego kobiety decydują się na przedłużanie rzęs?

Nie da się ukryć, że każda kobieta chce wyglądać nieskazitelnie i pięknie. Dzisiejsze możliwości pozwalają na podkreślenie urody poprzez spektakularne zabiegi na włosach, zabiegi medycyny estetycznej, przedłużanie rzęs czy piękne stylizacje paznokci na dłoniach, ale także i u stóp. Wybierając się do salonu kosmetycznego, stawiamy na najlepszą jakość. Wiele kobiet decydując się np. na pedicure, nie kieruje się już do zwykłego salonu. W trosce o swoje zdrowie wybiera podologa, który poza wykonaniem stylizacji, sprawdzi także stan zdrowia stóp. W innym naszym poradniku opisujemy jak znaleźć sprawdzonego podologa, jeśli planujesz wizytę u tego specjalisty, koniecznie przeczytaj ten artykuł. Podobnie jest ze stylizacją rzęs. Lepiej postawić na doświadczoną stylistkę, która zajmuje się stricte tymi zabiegami, niż wykonać go w pierwszym lepszym salonie.

Przedłużanie rzęs metodą 1:1

To chyba najbezpieczniejsza metoda, którą wybiera większość kobiet wykonujących rzęsy w Krakowie w najpopularniejszym salonie kosmetycznym. Nie ma się co dziwić, wszak daje ona najbardziej naturalny efekt i pozwala cieszyć się nim nawet do czterech tygodni.

Metoda przedłużania rzęs 1:1 polega na doczepieniu jednej sztucznej rzęsy do jednej naturalnej. Jak widać zabieg wymaga cierpliwości, bo może trwać nawet dwie godziny. Precyzja i cierpliwość to podstawa w tej metodzie. Warto podkreślić, że w tej metodzie sztuczne włoski nie mają styczności ze skórą, co wpływa na bezpieczeństwo zabiegu.

Przedłużanie rzęs metodą 2D

Metoda 2D to inaczej metoda 2:1, która polega na doczepieniu dwóch sztucznych włosków do jednej, naturalnej rzęsy. Wykonuje się ją głównie, wykorzystując rzęsy z futra norek, gdyż są lekkie i delikatne. Pierwszą sztuczną rzęsę mocuje się podobnie jak w metodzie 1:1, a drugą u nasady naturalnego włoska. Daje to efekt nie tylko przedłużenia, ale także zagęszczenia rzęs.

Przedłużanie rzęs metodą 3D

Rzęsy 3D polegają na doczepieniu trzech sztucznych rzęs do jednej naturalnej. Tu również stawia się na rzęsy z futra norek syberyjskich z uwagi na ich lekkość. Niestety warto pamiętać, że ta metoda mimo wszystko obciąża naturalne rzęsy.

Metoda mieszana oraz Quick Lashes

W metodzie mieszanej to stylistka decyduje gdzie i ile przyczepić rzęs. Po sprawdzeniu ich stanu doczepia sztuczne włoski w miarę potrzeb, czyli tam, gdzie to wymagane stosuje metodę 1:1, tak gdzie potrzeba większego zagęszczenia może doczepić rzęsy metodą 2:1 lub nawet 3:1.

Natomiast Quick Lashes to wyjątkowo szybki zabieg, który wybierany jest zwykle przed ważnym wydarzeniem. Daje szybkie i spektakularne efekty, ale niestety nie utrzymują się one na długo, bo na około dwa tygodnie. Jest to zatem doskonała alternatywa na przedłużenie rzęs np. na wesele, do sesji zdjęciowej czy na inne, wyjątkowe wydarzenie, gdzie chcemy wyglądać pięknie i nieskazitelnie. Quick Lashes to zabieg trwający zaledwie 30 minut!

Decydując się na przedłużanie rzęs, postaw na doświadczonych specjalistów!

Niezwykle ważne w tym zabiegu jest doświadczenie stylistki. To jej wiedza i bagaż doświadczeń pozwala oszacować możliwość wykonania zabiegu i dobór najlepszej metody. Warto więc poszukując salonu, skupić się tylko na tych najlepiej ocenianych i polecanych. Podobnie jak z wizytą u lekarza stawiamy na najlepszych, tak i tutaj należy sugerować się jakością, a nie ceną.

Moment.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here