Włosy marzeń

Włosy to ważny element wizerunku człowieka. W biznesie, życiu codziennym czy nawet dla podniesienia własnej samooceny fryzura ma charakter szczególny rzutując na to jakie pierwsze wrażenie robimy i jak ocenią nas ludzie. Coraz więcej osób ma jednak problemy z włosami, łysienie, przerzedzanie, masowe wypadanie. Dzieje się to z różnych przyczyn – genetyki lub dużej ilości stresu, który otacza nas ze wszystkich stron. Jak więc uzupełnić ubytki włosów?

Uzupełnianie włosów Warszawa

Duża ilość osób wstydzi się komukolwiek przyznać do swoich problemów z włosami usiłując ratować się na własną rękę stosując płyny na porost włosów a w szczególnych wypadkach przy bardzo intensywnym łysieniu stosując peruki. Są to jednak rozwiązania tymczasowe nie zapewniające trwałej naprawy. Płyny na porost włosów tylko pobudzają już istniejące cebulki do działania, lecz nie tworzą nowych co osłabia skórę głowy i na dłuższą metę może być szkodliwe. Peruka może prowadzić do kompromitacji w gronie towarzyskim gdy ktoś odkryje, iż ją mamy.

Lepszą metodą jest zabieg oferowany przez liczne kliniki pod nazwą uzupełnianie włosów warszawa. Uzupełnianie włosów opiera się na nowoczesnej metodzie injection hair system, która jest lubiana przez celebrytów i prezenterów telewizyjnych. Polega na permanentnym wszczepianiu cebulek włosa do mikroskóry. Takie rozwiązanie mimo, iż nie jest długotrwałe zapewnia duży komfort noszenia tego typu włosów oraz bezpieczeństwo dla zdrowia.

Transplantacja włosów Warszawa

Jeśli jednak problemy z włosami nie polegają tylko na drobnych ubytkach czy zakolach należy uciec się do bardziej skomplikowanych zabiegów, które przywrócą włosom i naszej fryzurze czasy świetności. Takim rozwiązaniem może być transplantacja włosów warszawa. Zabieg ten najczęściej stosowany jest u osób, które na skutek ciężkich chorób bądź napromieniowania utraciły swoje naturalne włosy. Co ważne dzięki transplantacji można odbudować tkankę nie tylko włosów skóry głowy, ale też włosów łonowych czy okolicy brwi, rzęs, wąsów i brody.

Przeszczep włosów warszawa to zabieg realizowany w oparciu o najnowocześniejszy system S.A.F.E.R. Urządzenie umożliwia przeszczepy poszczególnych szczepów mieszków włosów co pozwala odtworzyć naturalne włosy w miejscach gdzie naturalnie już całkowicie zanikły. Przeszczep włosów warszawa to rozwiązanie na tyle rewolucyjne a przy tym bezpieczne, iż staje się coraz popularniejsze. Dziś zabieg taki oferują tylko pojedyncze kliniki jednak w przyszłości prawdopodobnie stanie się podstawą leczenia łysienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here