Zioła peruwiańskie i ich zastosowanie

Pochodzące z Peru zioła to naturalne produkty wspomagające zdrowie kompleksowo. Jakie jest ich główne zastosowanie?

Zioła z Peru – „zielonych płuc świata”

Peru to malowniczy kraj rozciągający się na dziewiczych jeszcze obszarach Andów oraz Amazonii. Z tego też względu bywa on często nazywany „zielonymi płucami świata”.

Żyjący w Peru Indianie od wieków specjalizują się w przygotowywaniu skutecznych kuracji zdrowotnych – medycyna naturalna tego kraju znana jest obecnie na całym świecie. Największym powodzeniem cieszą się przede wszystkim peruwiańskie zioła lecznicze, które używane są w kuracji wielu chorób.

Zioła peruwiańskie, w tym także rośliny, które spotykane są wyłącznie na tych obszarach, bogate są w liczne składniki aktywne, w tym między innymi w alkaloidy, witaminy, minerały, przeciwutleniacze. Unikatowe połączenia prozdrowotnych komponentów powodują, że zioła z Peru pomogły już wielu osobom, także z poważnych stanach zagrożenia zdrowia.

Jakie są właściwości i zastosowanie ziół peruwiańskich?

Pochodzące z Peru zioła lecznicze sklep może sprzedawać pod wieloma tajemniczym nazwami. Jak zatem dopasować odpowiednie zioła peruwiańskie do konkretnych dolegliwości?

Przykładowe zioła peruwiańskie i ich zastosowanie:
– nowotwory – Vilcacora, Graviola, Sangre de drago, Tahuari i inne
– choroby układu pokarmowego – zioła Graviola, Sangre de drago, Manayupa czy też Tahuari
– choroby wątroby – zioła Hercampuri, Agracejo, Palo de Huaco
– choroby nerek – Manayupa, Huamanpinta, Chanca piedra
– choroby dróg oddechowych – Asnachilca, Huamanripa
– reumatyzm – Vilcacora, Chuchuhuasi
– cukrzyca – Cuti Cuti, Pasuchaca
– spadek odporności – zioła Maca

Dobór odpowiednich ziół peruwiańskich pozwala na uzyskanie najlepszych rezultatów. Systematyczne ich stosowanie zgodnie z zaleceniami producenta będzie mogło poprawić stan zdrowia pacjenta – zmniejszyć dolegliwości, a także działać profilaktycznie.

Wybieraj tylko oryginalne zioła peruwiańskie!

Obecnie także w Polsce można zakupić peruwiańskie zioła. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup, warto sprawdzić, czy oferujący zioła lecznicze sklep jest godny zaufania.

Na rynku można spotkać się z podróbkami, czyli z preparatami ziołowymi, które zawierają bardzo małe dawki oryginalnych ziół z Peru lub też nie posiadają ich w ogóle. Warto zatem wybrać sklep posiadający pozytywne opinie, w którego asortymencie można znaleźć szeroką gamę ziół pochodzących ze sprawdzonych źródeł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here