dekoracje wielkanocne

Wiele osób zastanawia się przed świętami wielkanocnymi czy dekoracje – kupić czy zrobić coś własnoręcznie? Jakie w tym roku panują trendy? Niech do Twojego domu wiosna zawita. Wszystko to za sprawą świątecznych dekoracji! Pamiętaj, że aby stworzyć w swoim domu świąteczny klimat wcale nie musisz wydawać masy pieniędzy. Aby stworzyć coś wyjątkowego wystarczy Ci odrobina czasu i kreatywności. Na co się zdecydować?

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/dekoracje-wielkanocne/

Dekoracje wielkanocne – na jakie kolory postawić?

Jeżeli mowa o wiosennych dekoracjach związane z Wielkanocą, najczęściej stawia się na dodatki w kolorze zieleni, żółci i bieli. Odcienie te sprawiają, że mieszkanie wygląda świeżo i kojarzy się ze słońcem i wiosennymi roślinkami. Wielkanoc przypada w czasie, gdy roślinność zaczyna budzić się do życia po zimie. Warto jest ten właśnie akcent przenieść do swojego wnętrza. W takich barwach można również przyozdobić stół wielkanocny, ale nie tylko. Pisanki wielkanocne, świąteczna kartka DIY lub wielkanocny stroik również mogą pojawić się w tych kolorach. Pomysłów jest naprawdę ogrom, do ich zrealizowania wystarczy tylko odrobina cierpliwości, czasu i kreatywności!

Dekoracje wielkanocne – co wykonać samodzielnie?

Jeżeli chodzi o dekoracje wielkanocne nie zawsze musisz sięgać od razu po gotowe rozwiązania prosto ze sklepowej półki. Owszem mogą one kusić, ponieważ zazwyczaj są piękne i przyciągają wzrok. Jednak wykonanie czegoś samodzielnie bez wątpienia przynosi o wiele więcej radości niż kupienie czegoś. Dodatkowo możesz mieć pewność, że nikt poza Tobą nie będzie mieć takich dekoracji w swoim domu. Możesz zrobić naprawdę wiele tylko z tego, co masz w domu, pod ręką – oczywiście wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i od Twoich możliwości.

Na co się zdecydować?

  • Świeczka DIY – jest to bez wątpienia strzał w dziesiątkę . Ponadto bardzo popularnym rozwiązaniem jest wlanie wosku do pękniętego, wcześniej pomalowanego jajka. Taki efekt jak najbardziej będzie zachwycał wszyskich przy wielkanocnym stole.
  • Jajko w sznurku – co to za Wielkanoc bez ozdobnych jajek? Jajko na sznurku to propozycja dla tych, którzy nie boją się żmudnej pracy, która przynosi niebywałe efekty. Wystarczy tylko ozdobny sznurek przyklejać i owijać wokół jajka. Efekt będzie oszałamiający! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here