Szybka pożyczka

Wiele osób, które skorzystało z szybkiej pożyczki jako główne przyczyny jej zaciągnięcia wskazywało na remont, naprawę samochodu oraz wakacje. To jeden z najprostszych sposobów na pozyskanie dodatkowych środków w krótkim czasie – po pozytywnej weryfikacji wniosku pieniądze mogą znaleźć się na naszym koncie nawet tego samego dnia. Jak złożyć wniosek i jakie są korzyści tego rozwiązania?

Szybka pożyczka – jak uzyskać?

Najprostszą drogą do szybkiego uzyskania dodatkowych środków finansowych jest złożenie wniosku o udzielenie pożyczki drogą elektroniczną. Banki stosują bardziej rygorystyczne zasady przy ich udzielaniu niż instytucje pozabankowe, dlatego też może okazać się, że nie spełniamy określonych kryteriów do uzyskania pożyczki z banku, np. poprzez złą historię kredytową. Instytucje pozabankowe, które udzielają pożyczek online stosują uproszczony system ich udzielania. Jak więc uzyskać szybką pożyczkę drogą elektroniczną?

Po pierwsze, wybierz instytucję pozabankową, której zasady udzielania pożyczek Ci odpowiadają – w Internecie dostępnych jest sporo narzędzi, które pomogą Ci porównać oferty. Po zdecydowaniu się na daną instytucję, wejdź na jej stronę internetową i złóż wniosek – w większości przypadków będzie potrzebny Ci tylko dowód osobisty, ale możesz zostać poproszony również o okazanie zaświadczenia o miesięcznym dochodzie. Kolejnym krokiem jest podanie wysokości kwoty, o którą wnioskujesz oraz wybranie wysokości rat i terminów ich spłaty. To tyle z Twojej strony! Po złożeniu wniosku należy odczekać kilka minut na decyzję instytucji pozabankowej – jeśli jest pozytywna, otrzymasz umowę do podpisania, a po jej odesłaniu pieniądze mogą znaleźć się na Twoim koncie już tego samego dnia.

Korzyści z zaciągnięcia szybkiej pożyczki 

Wiele osób jako główną zaletę pożyczek udzielanych online wskazuje na krótki czas oczekiwania na decyzję – w niektórych przypadkach wynosi on 15 minut! To również komfort i oszczędność czasu – wniosek można złożyć z każdego miejsca, potrzebny jest tylko dostęp do sieci WiFi, bez konieczności osobistej wizyty w placówce pożyczkodawcy. Wśród zalet wskazana została również niewielka ilość formalności – do wypełnienia wniosku wystarczy dowód osobisty.

Ważne jest, aby przy wyborze instytucji pozabankowej zwrócić uwagę na zasady udzielania pożyczek oraz wysokość odsetek za opóźnienie w spłacie rat – wybór wielkości rat powinien być odpowiedni do naszych możliwości finansowych, aby nie popaść w spiralę długów.         

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here