Szybka utrata tkanki tłuszczowej

Niewłaściwa dieta i brak aktywności fizycznej sprawiają, że coraz więcej osób boryka się z nadwagą. Czasami zaprzestanie jedzenia tłustych pokarmów nie rozwiązuje problemu i konieczne są inwazyjne zabiegi, które mają na celu usunięcie zbędnej tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów ciała. Wśród najbardziej pożądanych jest liposukcja brzucha, która z roku na rok staje się coraz bezpieczniejsza.

Natychmiastowe odsysanie tłuszczu

W coraz większej ilości gabinetów medycyny estetycznej można wykonać zabieg polegający na usunięciu tkanki tłuszczowej, który gwarantuje 100 % skuteczności. Odsysanie tłuszczu jest obecnie jednym z najchętniej wybieranych zabiegów, ponieważ w ciągu jednej wizyty można usunąć nawet trzy litry tłuszczu. Liposukcja cena jest uzależniona od miejsca pobierania tłuszczu oraz jego ilości. Czasami konieczne jest powtórzenie zabiegu w celu osiągnięcia spodziewanych wyników. Dzieje się tak przy bardzo dużej nadwadze pacjenta lub pacjentki. Dla wielu osób może się to wydawać dziwne, jednak zabiegowi poddaje się niemal tyle samo kobiet, co i mężczyzn, którzy chcą jak najszybciej pozbyć się kompleksów.

Cena liposukcji brzucha

Wykonanie zabiegu jest dość kosztowne, dlatego trzeba się nastawić na wysoki rachunek. Liposukcja cena waha się od czterech do ośmiu tysięcy złotych, jeżeli chodzi o najbardziej newralgiczne miejsce jakim jest brzuch. Łączona liposukcja brzucha i ud to o wiele wyższy wydatek, który może sięgać nawet dwunastu tysięcy złotych. O wiele tańsze jest odsysanie tłuszczu z okolic podbródka, gdyż koszt takiego zabiegu wynosi zaledwie dwa i pół tysiąca złotych. Dodatkowo trzeba pamiętać o konieczności zakupienia specjalnej bielizny uciskowej, którą należy nosić przez kilka tygodni po wykonanej liposukcji brzucha. Bielizna ma za zadanie odpowiednie rzeźbienie figury, która po natychmiastowej utracie tłuszczu jest daleka od ideału.

Aktualnie liposukcja brzucha oraz odsysanie tłuszczu z innych miejsc ciała to jedne z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Korzystają z nich zarówno młode mamy, które nie mogą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej po ciąży, jak i osoby zmagające się od lat z nadwagą. Co prawda koszt zabiegu nie jest niski, jednakże efekty są warte wydanych pieniędzy. W końcu nie ma szybszego sposobu na pozbycie się niechcianych fałdek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here