Zostań mistrzem całowania!

Mimo iż swój pierwszy pocałunek masz już dawno za sobą, wciąż obawiasz się kolejnych zbliżeń z dziewczynami. Masz wrażenie, że nie potrafisz zbyt dobrze się całować i przez to nie chcesz umawiać się z podobającymi ci się rówieśniczkami – lękasz się kompromitacji, przez którą musiałbyś chyba zaszyć się w swoim domu już na zawsze i nigdy więcej nie pokazałbyś się swoim kolegom. Nie masz pojęcia, jak sie robi malinke i nie wiesz, co tak naprawdę podoba się dziewczynom. Skorzystaj więc z doświadczenia starszych od ciebie kolegów i dowiedz się bezpośrednio od nich, jak wpłynąć na każdą dziewczynę i jak ją w sobie rozkochać wyłącznie przy pomocy ust.

Dziewczyny lubią odważnych chłopaków, ale tej odwagi nie możesz mylić z nachalnością. Pierwsza randka raczej nie powinna zakończyć się pocałunkiem, więc jeśli zaczniesz zachęcać do niego swoją partnerkę, możesz spotkać się tutaj z poważnym oporem. Stopniowo przekonuj ją do swojej osoby. Umów się z nią najpierw na przynajmniej kilka spotkań – zaproś ją do kina, pójdź z nią na kawę bądź udaj się z nią na spacer po lesie. Nawiązuj z nią coraz bliższą relację. Dziel się swoimi najskrytszymi tajemnicami, opowiadaj o swoich problemach i śmiało przyznawaj się do swoich wad. Pokaż, że nie jesteś idealny i też masz swoje zmartwienia – dziewczyny lubią chłopaków wrażliwych i zawsze oczekują od nich pokazania swojej prawdziwej twarzy. Jeśli twoja partnerka jest naprawdę warta uwagi, wszystko zdoła zrozumieć. Otwórz się przed nią, a będzie to pierwszy krok do nawiązania głębszej i trwalszej relacji.

Jeśli czujesz, że na następnym spotkaniu może dojść do waszego pierwszego pocałunku, postaraj się do niego przygotować. Zadbaj o odpowiednią atmosferę podczas spotkania – zaproś dziewczynę na długi spacer po parku, najlepiej wieczorem, i na sam koniec spróbuj się do niej zbliżyć. Najpierw możesz ją przytulić i poczekać na jej reakcję. Jeżeli dziewczyna nie będzie próbowała zwiększyć znajdującej się między wami wolnej przestrzeni, możesz delikatnie pocałować ją w usta. Następnie subtelnie wysuń swój język i przejedź nim po jej dolnej lub górnej wardze, oczekując na jej ruch. Przymknij oczy i rozkoszuj się tą wyjątkową chwilą, w pełni się jej oddając i robiąc to, co podpowiada ci twoje ciało. Te najlepsze pocałunki są w pełni naturalne i tak naprawdę nie musisz i nie powinieneś ich nawet w żadnym wypadku planować. Nie przewiduj, co może się zdarzyć – spontaniczność podczas takich zbliżeń jest najważniejsza i najbardziej wartościowa.

Teraz, gdy już umiesz się całować, możesz przejść na wyższy stopień zaawansowania. Zapytaj swoich kolegów, jak sie robi malinke i zaskocz swoją dziewczynę, dając jej soczystego całusa w szyję lub kark. Pocałunki nie muszą być bowiem składane na ustach. Jeśli oboje z dziewczyną będziecie mieć dość takiego zwykłego cmokania, możecie spokojnie spróbować czegoś więcej i stopniowo przybliżać się do odbycia poważnego stosunku seksualnego. Niczego jednak nie staraj się przyspieszać i nie ulegaj presji otoczenia. Jeśli nie jesteś gotowy na seks, nigdy się na niego nie decyduj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here