Specjalistyczne oprogramowania dla biznesu

Oprogramowanie w biznesie ma ogromny wpływ na działanie, w dzisiejszych czasach, firm małych i dużych. Trudno jest prowadzić dzisiaj jakąkolwiek działalność bez wsparcia oprogramowania i bez internetu. Dlatego wciąż tworzy się coraz to nowsze i łatwiejsze w obsłudze programy dla firm, które pozwalają na sprawne opanowanie meandrów prowadzenia działalności.

Jakie najbardziej popularne oprogramowanie dla małych firm?

Ostatnio na rynku pojawiło się oprogramowanie erp dla firm. Jest ono przykładem, który jest bardzo bogaty w różnego rodzaju funkcjonalności. Erp doskonale sprawdza się w firmach z sektora handlu. Oferta tego oprogramowania to trzy pakiety, które nieco różnią się od siebie ale dzięki temu przedsiębiorca może dobrać odpowiedni pakiet do swoich potrzeb. Oprogramowanie to bardzo elastyczny pakiet, który potrafi doskonale dopasować się do działalności danego przedsiębiorstwa. Ponadto można najpierw zdecydować się na zakup oprogramowania erp, który będzie odpowiedzialny tylko za finanse firmy a następnie można dokupić oprogramowanie odpowiedzialne za handel lub generowanie projektów.

Znacznie poprawi proces prowadzenia małej firmy

Oprogramowanie erp dla firm małych znacznie uprości ich prowadzenie i samo działanie takich firm na rynku. Jest to przykład oprogramowania właściwy już dla firm od 3 pracowników do 50 osób pracujących w danej firmie. Doskonale sprawdza się w firmach handlowych jak i usługowych, na jego bazie możliwe są start Upy oraz jest idealny zarówno dla małych firm jak i średnich.

Funkcjonalności poszczególnych pakietów

W małej firmie oraz w jej średniej formie potrzeba czasami mniej rozbudowanego oprogramowania a czasami bardziej rozbudowanego.Oprogramowanie erp daje wiele możliwości wyboru przez sam fakt, że występuje w trzech odrębnych pakietach, które można idealnie, w razie potrzeby, połączyć ze sobą.
Proponowane pakiety oprogramowania erp dla firm to:
– bazowy pakiet, w którym można znaleźć mniej więcej następujące funkcjonalności: księga, VAT, środki trwałe, obsługa należności, obsługa zobowiązań.
– rozwiązania przeznaczone dla firm zajmujących się handlem: zarządzanie kontaktami i szansami sprzedaży, cenniki oraz rabaty, oferty sprzedaży.
– pakiet pozwalający na zarządzanie danymi projektami: ewidencja projektów i zadań, zarządzanie budżetami.

Artykuł przygotowany we współpracy ze specjalistami z firmy BPSC

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here